úvod do gramatiky moderní japonštiny

Nejoblíbenější videa

úvod do gramatiky moderní japonštiny

Zpravodaj - informace | Lingea s.r.o.

Pro podrobnější a odbornější informace o japonském jazyce doporučujeme sáhnout po knížkách jako jsou např. O podstatě japonského jazyka (napsal Minoru Watanabe, Praha: 2008) nebo Úvod do gramatiky moderní japonštiny.
lingea.cz/zpravodaj?z=264

Velmi stručný úvod do Japonštiny - Nihon-go

Japonština Anime amp; kultura Japonštinu zapisujeme buď z hora dolů (řady se pak píší zprava doleva) nebo klasicky, tedy tak jak píšeme my. Ve větách nejsou mezery. Díky systému gramatiky však není problém slova rozlišovat.
nihon-go.webnode.cz/news/velmi-strucny-uvod-do-japonstiny/

Univerzita Palackého nově nabízí jednooborové studium japonštiny

Studenti bakalářského programu si osvojí základní filologické kompetence v rovině jazykové (úvod do japonského jazyka, teorie gramatiky), literární (úvod do studia japonské literatury, klasická a moderní japonská literatura) a kulturně.
upol.cz/aktualita...studium-japonstiny/

Japonština - Dita Nymburská, Mami Sawatari, Denisa

Moderní učebnicový komplet, vhodný pro výuku v jazykových kurzech i pro samouky. Klade důraz na komunikaci v běžné každodenní situaci. Systematicky vykládá gramatiku a umožňuje zvládnutí složitého systému písma i zvukové
kosmas.cz/knihy/128954/japonstina/

UP nově nabízí...studium japonštiny | Studentskefinance.cz

Studenti bakalářského programu si osvojí základní filologické kompetence v rovině jazykové (úvod do japonského jazyka, teorie gramatiky), literární (úvod do studia japonské literatury, klasická a moderní japonská literatura) a kulturně.
student.finance.cz/zpravy...studium-japonstiny/?MailcenDivLogin=1

Mgr. Jiří Matela, M.A.- Životopis

Masarykova univerzita (Brno, Česká republika). kurz "Písemný projev v japonštině I.", Seminář japonských studií. 2010: Řešitel projektu "Úvod do gramatiky moderní japonštiny", Grantový fond děkana FF MU
muni.cz/phil/people/365342/cv

Jak se mi studuje v Japonsku

To byl také můj první zážitek s japonskými autobusy, které fungují na dosti hloupém principu. Při nástupu do autobusu si vytáhnete lístek s číslem aktuálního pásma. Při výstupu pak tento lístek hodíte spolu s mincemi do speciální mašiny.
hime.cz/article/7-jak-se-mi-studuje-v-japonsku/cs

Japonština - LEDA spol. s r.o.

Moderní učebnicový komplet, vhodný pro výuku v jazykových kurzech i pro samouky. Klade důraz na komunikaci v běžné každodenní situaci. Systematicky vykládá gramatiku a umožňuje zvládnutí složitého systému písma i zvukové stránky.
leda.cz/Titul-detailni-info.php?i=311

Fakulta.cz - Vše o vysokých školách, Vysoké školy veřejné

teorie gramatiky ), literární ( úvod do studia japonské literatury, klasická a moderní japonská literatura) a kulturně-antropologické (současná japonská společnost, japonská kultura, hospodářský zeměpis, staré a moderní dějiny Japonska aj.
fakulta.cz/?novinky/novinky-ze-skolstvi/univerzita-palackeho-nabizi

Studium japonštiny - page 1 - Všeobecná diskuze o...

Autor Téma: Studium japonštiny (Přečteno 1838 krát). Jako člověk, co japonštinu studuje, bych Ledu určitě nedoporučila. . Jak říkám, nejlepší učebnice na trhu (pro gramatiku) je Japonština pro samouky. . Japonštině zdar a hezké svátky.
forum.akihabara.cz/index.php?topic=3234.0